Atılım Makina KURUMSAL

Şirketimiz 1986 yılından beri sanayinin gereksinim gördüğü her türlü konstrüksiyon ve özel imalat makinelerinin yapımını üstlenmiştir. Özellikle kimya sanayinin ihtiyaç duyduğu çok titiz ve dikkatli bir çalışmayı gerektiren paslanmaz veya yapım çeliğinden imal ceketli - ceketsiz reaktör, kazan, eşanjör, karıştırıcı, silo, basınçlı kaplar ve diger konstrüksiyonları başarıyla imal etmiştir.

Bundan dolayı konusunda aranılan lider bir şirket konumuna yükselmiştir. Bunun dışında TBMA - Europe- Dupont -Akzo - Nobel - Herberts - Dow Kimya - ARTA Moquette Co. ve Vodan Kimya gibi çok uIusIu ortak yapımlara da imza atmış ve başarıyIa tamamIamıştır.

Şirketin diğer bir özelliği de yeniliklere açık olmasıdır. Böylece başdöndürücü bir hızla gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Yurtiçinde ve yurtdışındaki konusuyla ilgili fuarları yakından takip etmekte, gerekli yatırımları yaparak büyümektedir. Buna en son örnek yeni kurulan Elektro - Polisaj ünitesidir.

Firmamız boya ve kimya sektörü üzerinde isim yapmış olan İspanyol Oliver y Battle, S.A. 'nın Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Oliver y Battle, S.A.' nın lisans hakkını da alarak 01.01.1999 tarihinden itibaren makinaların Türkiye 'de imalatına başlamıştır.

Buna ek olarak 01.01.2003 tarihinde ATP Engineering / Hollanda firması ile distribütörlük anlaşması imzalanarak, Disperlux markalı Laboratuar Mixerlerinin Türkiye satışını üstlenmiştir.

50 ' yi aşan teknik çalışanıyla, üstün donanım ve teknolojisiyle, iyi yetişmiş kalifiye personeli ile iki ayrı binada faaliyet gösteren Atılım Makina, dün olduğu gibi bugün de kendisine verilecek her türlü görevi layıkiyle yerine getirecektir.

Atılım Makine Ltd. Şti. 18.10.2002 tarihinde kurumsallaşarak, Anonim Şirket statüsüne geçmiş ve 21.10.2002 tarihinde de kalitesini Türk Loydu İktisadi İşletmesi tarafından EN ISO 9001:2000 kalite sistemine göre belgelendirmiştir.

Atılım Makina, sanayi sektörüne hitap eden ve bu konuda sürekli olarak kendini yenileyen bir firma olarak, ürettiği tüm ürünlerde ve verdiği hizmetlerde ;

- Müşteri talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde ve müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğu bilincine vararak üretim yapmayı

- İstenilen ürünleri zamanında teslim etmeyi

- Sipariş safhasından, ürünün müşteri, tarafından kullanılmasına kadar
olan hizmetleri eksiksiz yapmayı

- Tüm bölümlerde kalite bilincini benimsetmeyi ve standardın öngördüğü tüm prosedürleri uygulayıp, uygulatmayı aalite politikası olarak belirlemiştir. Kalite sisteminin tüm gereklerini yerine getirmeyi, bu konuda tüm çalışanları eğitmeyi ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sağlamak için sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.

Saygılarımızla
Atılım Filtre Her Hakkı Saklıdır GEBZE TASARIM